Meblościanka w nowoczesnym wydaniu

Mebel ten kojarzy się z czasami PRL-u, a w nowszym wydaniu z wystrojem pokoju ucznia. Jednakże meblościanki nie mają już dziś postaci topornych, często z wykonanych z kiepskich materiałów albo kiczowato zdobionych regałów, a tego typu meble potrafią być bardzo funkcjonalne.
W małych pomieszczeniach meble zagospodarowujące całą ścianę i pełniące kilka funkcji na raz – regału, komody, stolika pod telewizor – bywają wciąż najlepszym rozwiązaniem. Dzisiejsze meblościanki reprezentują prosty, nowoczesny design, także jakość ich wykonania jest o wiele wyższa. Często nie musimy też kupować gotowego zestawu, ale możemy wybierać spośród dostępnych modułów, które komponujemy według swoich potrzeb i możemy dowolnie zamieniać miejscami. Ciekawym rozwiązaniem, które będzie bardzo dobrze wyglądać w każdym wnętrzu, są systemy meblowe, wśród których dostępne są nie tylko typowe moduły meblościanki, jak regały, szafy i witryny, ale też mocowane na ścianie szafki i półki oraz niskie szafki i komody. Możemy dowolnie ułożyć wybrany przez siebie zestaw, połączyć równe warianty kolorystyczne, dokupić inne elementy, które będą ze sobą współgrały.
Estetyczna meblościanka albo meble systemowe to też bardzo dobre rozwiązanie do pokoju dziecka i nastolatka, gdyż zapewniają dużo miejsca na przechowywanie potrzebnych rzeczy.

Dodaj komentarz